7 laikrodžius mėgstančio žmogaus pamąstymai

 

Kuo nors domintis ilgainiui atsiranda platesnis suvokimas. Pavyzdžiui, jei nuolat sekate automobilių naujienas, labai tikėtina, kad po pusmečio sugebėsite pasakyti kur kas daugiau nei „gražus“ ar „šitas turėtų būti ekonomiškas“. Panašiai kalbėtina ir apie laikrodžius. O jeigu ketinate vieną (ar ne vieną) įsigyti, tikslinga užsukti į Chronos.lt, kur asortimentas patiks mėgstantiems kokybę ir ištobulintą dizainą.

Laikrodžiai – itin plati tema. Toliau pateikiame septynis jų mėgėjo pamąstymus.

1. Šveicariški laikrodžiai kuo puikiausiai dera ant lietuvių riešų. Apsilankę Chronos.lt galite tuo įsitikinti ir rinktis patinkančius šveicarų meistrų… šedevrus! Šis žodis nėra perteklinis, nes estetika ir kokybė puikiai suderinta.

2. Geras – nebūtinai pats brangiausias. Be abejo, kokybiškumo ir kainos santykis nėra iš piršto laužtas. Bet jei norėtumėte kuo maksimaliau sutaupyti ir įsigyti produktą, siekiantį vos kelis eurus (tokį gali būti sunku rasti), tai tikėtina, kad po neilgo laiko teks pirkti naują laikrodį, mat už kelis eurus ir patvarumas bus vertas ne daugiau. Ką ir kalbėti apie patogumą segint. Pavyzdžiui, nežinia, ar pigiausio produkto sudėtyje nėra nikelio, ar nealergizuos rankos.

3. Internetu – ne loterija. Pirkti laikrodį internetu ar fizinėje parduotuvėje? Gali pasigirsti nuomonių, kad antras variantas geresnis. Tačiau truputį apsvarsčius ima aiškėti, jog internete galima puikiai apsipirkti. Juk save gerbiančiose parduotuvėse nestinga informacijos, tad pirkėjas nesirenka „katės maiše“. Apie kiekvieną laikrodį aprašyta tai, kas svarbu, nurodomi ne tik matmenys, bet ir visi parametrai. Beje, šiuo būdu įsigyti norimą aksesuarą patrauklu ir dėl puikios kainos. Internete siūlomi laikrodžiai dažnai būna įkainoti kuo palankiau.

4. Kalbant apie laikrodžius nuolat kirba mintis: o kaipgi išmanieji? Kokia jų vieta? Pastebėtina, kad pastaraisiais metais šie modernūs įrenginiai-aksesuarai pelno vis daugiau simpatijų. Gamintojai kuria naujus modelius, užkariaujančius pirkėjų simpatijas. Tokie laikrodžiai itin funkcionalūs, tačiau visgi nenustelbiantys tradicinio pasirinkimo – kvarcinio ar mechaninio laikrodžio.

5. O ką galima pasakyti apie prabangą? Galbūt prabanga vilioja, gal norėtųsi šios kategorijos papuošalo, ir tai nėra blogai. Tačiau… labai gera žinia, kad norint kokybiškumo neprivalu leisti itin didelės sumos. Aišku, kaip rašėme kiek anksčiau, keli eurai nėra tikslinga suma. Vis dėlto už du šimtus tikrai išeitų ir stilingas, ir kokybiškas pripažinto gamintojo laikrodis.

6. Žinomi vardai kelia pasitikėjimą. Gana logiška, kad daugiau kainuoja tie laikrodžiai, kurie atkeliauja iš garsių gamintojų. Tačiau nebūtinai. Iš tikro randama visokių modelių, visaip įkainotų. Pavyzdžiui, vienas to paties gamintojo aksesuaras kainuoja šimtą eurų, o kitas – tūkstantį. Ir šis kontrastas dar nedidelis, palyginti su visa rinka. Bet dabar ne apie tai. Dabar apie pasitikėjimą, kurį kelia žinomi vardai.

Kai vardas garsus, jis susiejamas su verte, su kokybe. Pasiryžtama atseikėti daugiau, ieškoma konkrečiai tokio ir ne kitokio gamintojo produkcijos. Veikiausiai sutiksite, kad garsumas šiaip sau neateina. Jeigu metai iš metų kuriami puikūs laikrodžiai, tai natūralu, kad auga reputacijos taškų kiekis, įvairiose šalyse interesantai jau įsitikinę, kad įsigiję x gamintojo prekę nenusivils.

7. Yra ne vienas stilius, todėl pravartu turėti keletą riešo puošmenų. Tačiau Lietuvoje tai nėra tendencinga, dažniau pasirenkamas vienas laikrodis visiems atvejams.

Štai tokie septyni punktai. Vieni žmonės laikrodžiais domisi daugiau, kiti mažiau. Vieni turi namie keletą riešo aksesuarų, o kiti – nei vieno. Kai kurie ieško pigiausio modelio, o kiti yra pasiruošę išleisti didesnę sumą. Vieni renkasi pirkti internetu, o kiti vyksta į fizinę parduotuvę ir žvalgosi į vitrinas. Šie ir gausybė kitų pavyzdžių įrodo, jog tai nepaprastai spalvinga tema. Joje tiek skirtybių, kad sunku ir aprėpti. Talentingam rašytojui tai gali tapti netgi knyga, kurioje užtektų minčių ir istorinėms, ir dizaino peripetijoms.

Kiti straipsniai: