Antakiai visuomet turėjo daug įtakos veido įvaizdžiui, tačiau paskutiniuoju metu galima pastebėti, kad jiems skiriama vis daugiau dėmesio, todėl atsiranda įvairiausių kosmetikos priemonių skirtų būtent antakiams. Antakių dažai, vaškas, formavimo priemonės, gelis ir dar daugelis kitų priemonių darosi vis reikalingesnės kasdienybėje. Dailiai suformuoti antakiai bei atitinkamas jų ryškumas atskleidžia veido bruožus, pagyvina žmogaus veido išraiškas. Žinoma, pasitaiko tokių atvejų, kai antakiai yra sutvarkomi visiškai netinkamai – tokiais atvejais nebepadeda ir antakių dažai ar formavimo gelis. Per plonai išpešioti antakiai dabar laikomi tikru nenusisekimu grožio srityje, o tokiais atvejais padėti sau galima tik laukiant kol išpešioti plaukeliai ataugs.

Prieš keliasdešimt metų, itin plonai išpešioti antakiai buvo viena iš tendencijų, kurią atkartojo daugelis moterų, tačiau viskas nuo to laiko smarkiai pasikeitė. Anksčiau nebuvo ir tiek priemonių, kurios padeda išlaikyti antakius tvarkingus ir gražius. Net ir ilgalaikiai antakių dažai buvo retenybė. Plonai išpešioti antakiai būdavo ryškinami pieštukų kaskart, kai ant veido būdavo dedamas makiažas. Vėliau atsirado ir tokia mada, kai antakiai išvis būdavo nuskutami, o pieštuku nupiešiami norimos formos antakiai. Dažniausiai tokias madas diktuodavo garsenybės, todėl antakių pokyčiams ryždavosi visos moterys, norėjusios būti panašios į garsias pramogų pasaulio žvaigždes.

Dabar antakių tendencijos smarkiai pasikeitusios ir grožio srities specialistės įprastai moterims parenka natūraliai jiems geriausiai tinkančią antakių formą. Ilgalaikių antakių dažų spalva irgi derinama prie natūralių plaukų spalvos, nes per ryškūs antakiai per daug įrėmina veidą. Taip pat dabar neretai galima pastebėti ir vešlių antakių tendencija, kai jų merginos ir moterys išvis nepešioja, o tik ryškina dažais – tokias madas šiais laikais diktuoja ir garsenybės.