Seksas yra ne tik malonumas, tačiau taip pat ir procesas, kuris reikalingas žmogui. Tiek jo fizinei būklei pagerinti, tiek psichologinei. Ne veltui kartas net ir patys psichologai tyliai, tačiau užtikrintai teigia, kad turėti partnerį tik seksui – nėra blogai. Priešingai, tai gali būti net ir naudinga.

Sekso nauda  Jūsų sielai

Pirmiausia verta detaliau paanalizuoti sekso naudą, kuri dažniausiai ir paskatina plačiau pasidomėti friends with benefits galimybėmis.

Pirmiausia seksas labai teigiamai veikia žmogaus mąstymą. Jis net rekomenduojama tiems, kuriuos kankina depresija. Dažniausiai tokie žmonės pačioje pradžioje nenori sekso, tad daigiausia iniciatyvos turi imtis asmuo, kuris yra su sergančiuoju. Lygiai taip pat seksas išskiria laimės hormonus, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško terapijos nuo liūdesio, kurios nori geriau miegoti, kurie paprasčiausiai nori geriau jaustis.

Seksas Jūsų kūnui

Tiesa, seksas yra naudingas ne tik žmogaus psichologinei būsenai, tačiau taip pat ir kūnui. Moterys dažniausiai nudžiunga sužinojus, kad sekso metu galima sudeginti iki 400 kcal. Taip pat tai puiki galimybė pagerinti širdies veiklą, kadangi tai yra tarsi kardio treniruotė, seksas gali padėti padailinti kūno linijas. Jis gali padėti sudeginti riebalus ir sustiprinti raumenis. Kuo dažniau ir kuo kokybiškiau – tuo geriau.

Sekso pažinčių portalai

Tiesa, ieškodami sekso partnerio būtinai turite pasirinkti tokį pažinčių puslapį, kur renkasi tie paties norintys žmonės. Paprasčiausiai šiuo metu internetinių svetainių yra labai daug, jos skirtingos ir jose renkasi skirtingų poreikių norintys žmonės. Reikia atsakingai pasirinkti partnerį, kadangi galite nusivilti ne tik Jūs, tačiau ir jis. Ypač tokiu atveju, kai tas žmogus tikisi, kad jus sieja ilgalaikiai santykiai, tačiau Jums tik reikia žmogaus su kuriuo būtų galima mėgautis kūniškais malonumais. Visą sekso pažiničių portalų sąrašą galite rasti čia: https://www.pazinciupuslapiai.lt/sekso-sex-erotines-intymios-pazintys-ir-pramogos-suaugusiems-svetaines-portalai-internete/ .

Detalumas ir atsakingumas

Kuo detaliau užpildysite savo pažinčių svetainės anketą – tuo greičiau pavyks atrasti žmogų, kuris nori to paties, kaip ir Jūs. Tuomet po bendravimo internetu verta susitikti ir gyvai aptarti tokių santykių, kurie gali būti tik vienos nakties arba ilgalaikiai, strategiją.