Ne kiekvieną dieną perkame langus, duris ar stogo dangą. Šie produktai yra skirti penkių, dešimties ar dar ilgesniam terminui. Naudojame kiekvieną dieną, tad langų medžiagos turi būti tvirtos, funkcionalios ir langas turėtų derintis prie namo fasado. Šiandien gamintojai siūlo itin didelį langų asortimentą. Mediniai, plastikiniai langai gali būti išmarginti įvairiomis spalvomis, ar dengti specialia plievele. Klientai turi laisvę rinktis iš daugelio spalvų. Kokie yra pagrindiniai langų gamintojai? Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų. Tie, kas pirmą kartą ruošiasi langų pirkimu, turėtų žinoti, kokie gamintojai yra populiariausi ir kodėl? VEKA – tai vienas iš TOP gamintojų, kurio produkcija vertinama tarptautiniu mastu. Šio gamintojo produkciją galite įsigyti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Praktiškai kiekvienoje Europos sąjungos valstybėje rasite kompanijas, kurios siūlo būtent tokio gamintojo produkciją.

Kokios langų spalvos perkamiausios?

Tikriausiai daugelis jau žino, kad populiariausia plastikinių langų spalva – balta. Ši spalva dominuoja tiek tarp privačių klientų, tiek tarp kompanijų. Butai, namai ar komercinio tipo pastatai, tai objektai, kuriuose yra montuojami tokie langai Kaune. Jeigu kalbėtume apie medžio imitacijos dangas, tai didelio vartotojų dėmesio susilaukia auksinio ąžuolo spalva. Tai perkamiausias produktas tarp individualių namų savininkų.

GEALAN vs VEKA

Kada pradėsite ieškoti plastikinių langų, tada pamatysite, kad nemaža dalis Lietuvos įmonių pardavinėja būtent šių gamintojų langus. GEALAN, VEKA – populiarūs brendai jau daugiau nei dešimt metų. Šių gamintojų produkcija perkama ir Lenkijoje, Latvijoje, Rusijoje ar Vokietijoje. Didelis skirtingų profilių pasirinkimas, tai nauda kiekvienam klientui. Juk gerai, kada galime rinktis. Gamintojai siūlo tiek pigius, vidutinius tiek brangius langus. Lygiagrečiai kainai didėja ir techniniai parametrai. Logiška, kad langai, kurie kainuoja gerokai daugiau už vidutinę kainą, bus šiltesni. Svarbūs ne tik techniniai parametrai. Langai turi būti pagaminti su tvirtu karkasu, kad būtų patogu juos montuoti. Bendrai kalbant reikalingos vietos, per kurias galėtume gręžti tiesiai į sieną. Gerai sutvirtinus langus, jie bus lengviau eksploatuojami ir sulaikys  didesnį šilumos kiekį.

Kur galima įsigyti GEALAN plastikinius langus?

Kaip jau ne kartą minėjome, langus galima užsisakyti tiesiog internetu. Šiandien nebūtina išeiti iš namų ar važiuoti tiesiai į įmones. Visą reikalingą informaciją apie langus rasite įmonių tinklapiuose.