Juodi džinsai: kodėl jie turėtų būti kiekvieno spintoje?

Juodi džinsai moterims

Sakoma, kad yra tokių drabužių, kurie turėtų būti kiekvieno žmogaus spintoje ir jei vadovautumėmės būtent šiuo kriterijumi, tai juodi džinsai moterims būtų neabejotinai vienas tų pasirinkimų, kuris tikrai turėtų atsidurti kiekvienoje žmogaus spintoje ar drabužinėje. Ir tam egzistuoja net kelios priežastys. Kokios?

Tinka visais gyvenimo atvejais

Ko gero, nėra nieko geriau, nei žinoti, kad turi tokį drabužį, kuris tinka visais gyvenimo atvejais (na, arba bent jau daugumai). Taigi, juodi džinsai būtent tokie ir yra – jei reikėtų suskaičiuoti atvejus, kuomet šis drabužis rinka dėvėti, tai jų būtų ypač daug. Ir į darbą, ir į vakarėlį, ir apsipirkti, ir vakarieniauti su šeimos nariais, ir į draugės gimtadienį – tinkamai priderinus kitus drabužius bei aprangos detales, juodi džinsai tinka visur.

Visada madingi

Dar viena priežastis, kodėl juodi džinsai turėtų atsidurti kiekvieno žmogaus spintoje, yra ta, kad šis drabužis visada madingas. Jei pažvelgtume atgal, tai pamatytume, kad šis drabužis tikrai buvo madingas prieš 10 metų; tačiau, jei atkreiptume dėmesį į stilistų spėjimus, tuomet įsitikintume, kad juodi džinsai bus madingi ir po 10 metų. Taigi, belieka tik pridurti, kad šis drabužis – visada madingas ir tai yra dar viena priežastis jį turėti.

Tinka prie įvairių drabužių bei aprangos detalių

Džiugina ir tai, kad juodi džinsai yra vienas iš tų drabužių, prie kurio tinka daugybė kitų drabužių bei aprangos detalių. Taigi, jei savo spintoje turėsite juodus džinsus, tai juos galėsite derinti su: marškiniais, marškinėliais, vienspalvėmis bei daugiaspalvėmis palaidinėmis, storais bei plonais megztiniais, klasikinio ar sportinio stiliaus švarkeliais, švarkais, batais ir striukėmis. Taip pat tiks sunkūs ar lengvi, vos pastebimi papuošalai bei įvairūs galvos apdangalai. Tiks ir kuprinė, ir rankinė. Tad, ar būtų galima surasti labiau universalų drabužį?

Taigi, kaip matyti, egzistuoja įvairios priežastys, kodėl juodi džinsai turėtų būti kiekvieno žmogaus spintoje. Visų pirma, juos galima dėvėti daugybė įvairių atvejų; antra – jie visada madingi; trečia – prie jų tiks įvairūs drabužiai bei aprangos detalės, todėl sukursite daug skirtingų įvaizdžių.

Kiti straipsniai: