Santykių kontekste vyrai ir moterys dažnai pateikiami labai skirtingai. Moterys vaizduojamos, kaip rūpestingos, jautrios, švelnios ir ištikimos, o vyrai, kaip grubesni, mažiau atidūs ir dėmesingi bei labiau skaudinti linkę žmonės. Nors tai tikrai nėra tiesa, bet stereotipas tikrai yra gajus ir vyrams teks įrodyti, kad jie nėra tokie atsainūs ir tingūs. Vienas iš populiariausių būdų parodyti dėmesį ir įsibrauti į damos širdį yra dovanų dovanojimas. Tiesa, neretas vyras su dovanomis perspaudžia ir dovanodamas, kad ir bereikalingus daiktus, tikisi meilės. Taip niekada nebus, tačiau pakelti savo akcijas bei parodyti dėmesį ir rūpestį, tinkamai parinkus dovaną yra tikrai įmanoma. Štai, ką galite padovanoti moteriai, kad ji labiau jumis susidomėtų.

Gėlės

Klasika, ir nieko čia nepridursi. Gėlės patinka visoms moterims. Daugiau arba mažiau, bet patinka tikrai visoms. Nors pačių gėlių galbūt ir nepasiseks pirmu kartu išrinkti pačių mėgstamiausių, bet tai, ką gėlės simbolizuoja – nuostabu. Moteris tikrai nesiskųs gavusi gėlių. Į pirmą pasimatymą jų nešti nereikėtų, taip pat nedovanokite tūkstančio ir vienos rožės arba labai jau didelio jų kiekio. Pasistenkite surasti gražią puokštelę ir tikrai neprašausite.

Parfumerija

Taip pat ne dovana pirmam pasimatymui. Parfumerijos dovanos visada tiks progomis arba pirmai rimtai progai jūsų draugystėje (pvz., jos gimtadienis, Valentino diena, Moters diena, Kalėdos ir taip toliau). Daugumai moterų labai patiks tai, kad jūs jai parodysite, kad rūpinatės jos gležnąja, moteriškąja puse. Parodydama jai kvapą, kuriuo, jūsų nuomone, ji galėtų kvepėti, tikrai parodysite jai, kad jums rūpi. Tokiu būdu bus lengviau rasti tiesų kelią į jos širdį.

Auskarai

Dar viena subtili, bet labai žavinga ir šarminga dovana. Auskarai bus pakankamai romantiškas simbolis, kurį moteris netruks įvertinti. Santykių pradžioje moteris nori išlikti savarankiška, bet po truputėlį tuo pačiu nori ir jausti, kad jūs esate pora. Toks akcentas kaip auskarai, leis jai kiekvieną kartą prieš juos įsisegant prisiminti, kieno moteris ji yra. Tai tikrai nuostabus jausmas ir nuostabi dovana. Jei galvojate, kad toks pirkinys yra brangus – pasižiūrėkite į tai, kiek kainuoja auskarai varle.lt internetinėje parduotuvėje. Nustebsite ir tikrai rasite kažką gražaus.

Grandinėlė

Dar viena dovana iš juvelyrikos kategorijos. Taip, grandinėlė gali kainuoti pakankamai nemažai, tačiau moteriai, kuri turi skonį ir potraukį blizgučiams, grandinėlė bus kažkas tokio, kas tikrai paliks didelį įspūdį. Pasistenkite rinkti kažką elegantiško ir subtilaus. Nepersistenkite su spalvomis ir labiau vertinkite kiek mažiau pastebimą, ploną juvelyriką. Nenorite moters išgąsdinti, norite ją sužavėti ir nustebinti.

Bilietai

Kalbant apie staigmenas, ką manote apie valandą arba pusantros dviese, smagiame koncerte, kino teatre, o gal kitokio tipo pasirodyme? Prieš nupirkdami bilietus, pasidomėkite, kas galėtų patikti arba patinka jūsų moteriai. Nepirkite bilietų į roko grupės koncertą, jeigu ji neklauso roko, bet tai patinka jums. Turėkite omenyje, kad norite moterį sužavėti ir patikti jai, o tam reikia šiek tiek daugiau žaismingumo bei apsukrumo.