Kad namai spindėtų ir tviskėtų…

Valymo paslaugos Vilniuje

Jei norite, kad jūsų namai būtų švarūs ir tvarkingi (o jūs – tikrai to norite), turite įdėti daug pastangų, kad taip ir būtų. Jei neturite laiko, norų ar galimybių, tai profesionalios valymo paslaugos Vilniuje gali tapti idealiu pasirinkimu. Vis dėlto, jei už namų švarą ir tvarką norite bent iš dalies būti atsakingi ir patys, tokiu atveju, verta žinoti keletą paprastų gudrybių, kurios leis pasiekti ypač puikių rezultatų.

Dulkes nuo paviršių pirmiausia šalinkite drėgna šluoste

Yra žmonių, kurie pirmiausia dulkes nuo paviršių šalina sausa šluoste ir tik po to – drėgna. Vis dėlto tai – didelė klaida, kadangi valant sausa šluoste, dulkės pasklinda į  aplinką, sukeldamos dar daugiau netvarkos ir dar labiau užteršdamos namų orą. Taigi, belieka tik keisti savo elgesį – pirmiausia paviršiai turėtų būti valomi drėgnomis šluostėmis. Tokiu būdu nešvarumai tiesiog prikibs prieš šluostės ir nepasklis į aplinką. 

Įsitikinkite, kada pradeda veikti valymo priemonės

Yra ir tokių žmonių, kurie vos užpurškę valymo priemonės, iš karto ima valyti paviršių. Tačiau tai – taip pat ne pats geriausias sprendimas, kadangi nemažai dalis šių priemonių veika pradeda tik po kelių minučių. Taigi, jei jūsų rankose – viena tokių priemonių, raskite laiko palaukti tiek, kiek reikia, kitu atveju,  jūsų pastangos bus be rezultatų – tikrai nepašalinsite visų nešvarumų. 

Dulkes valykite kuo dažniau

Dar viena puiki gudrybė, siekiantiems turėti kuo švaresnius namus, yra tokia: dulkes valykite kuo dažniau. Verta pastebėti, kad tai ne tik prisidės prieš švaresnės bei saugesnės aplinkos kūrimo, bet ir apsaugos paviršius nuo mikro įbrėžimų.

Antibakterinį skystį yra kuo pakeisti

Jei manote, kad nėra jokios kitos priemonės, kuria galėtumėte pakeisti antibakterinį skystį, klystate, jį ne tik yra kuo pakeisti, bet ir galima lažintis, jog šią produktą surasite savo namų virtuvėje. Tai – citrina. 

Ir pabaigai…

Jei pageidaujate tobulos švaros, tai namus turėtumėte valyti kasdien. Tačiau valydami nepamirškite pasirūpinti ir savo sveikata: kad išvengtumėte neigiamo poveikio, pirmenybę teikite ekologiškoms valymo priemonėms; venkite naudoti dirbtinių kvapiklių. 

Kiti straipsniai: