Kada vasarinės padangos pigiau kainuoja?

Padangų kaina priklauso nuo jų gamintojo, modelio, pardavėjo bei kitų aspektų, tačiau mes jų neaptarsime, kadangi pateiksime informaciją, kada galima įsigyti produktą pigiau nepriklausomai nuo pagrindinių jų kainos faktorių. Tikriausiai, visi žino, kad daug ką galima pigiau įsigyti akcijų metu. Tačiau dažnai akcijos nėra atsitiktinės ir jos susiję su tam tikru įvykiu. Tai gali būti kažkokia šventė arba laiko tarpas, kuomet padangų poreikis yra didžiausias. Neretai produktas atpinga, kai atsiranda naujesnis jo modelis, todėl ir tos pačios akcijos gali būti su tuo susiję, nors taip nėra visada. Dar labai daug priklauso nuo pardavėjų rinkodaros, kai kurie atpiniga savo produktus, kai jų paklausa būna mažiausia, todėl norint sutaupyti geriausia stebėti ir pastoviai lyginti kainas.

Padangų naudojimo tendencijos

Pastebima, kad žmonės vis daugiau dėmesio skiria padangoms. Aišku, prie to, kad naudojamos geresnės padangos prisideda ir bendras jų kokybės didėjimas, prie ko prisideda ir tobulėjančios gamybos technologijos. Be to, ir gerėjanti ekonominė situacija lemia tai, kad žmonės gali pirkti brangesnius produktus. Kadangi žiemos metu kelio danga yra prastesnė, o vairavimo sąlygos sudėtingesnės, todėl ir žmonės tokioms padangoms skiria daugiau pinigų, todėl daugumai vasarinės padangos pigiau kainuoja. Aišku, yra ir naudojančių universalias padangas, tuomet galima išvengti rūpesčių susijusių su jų keitimu, tačiau jos nėra populiariausias pasirinkimas mūsų šalyje ir dėl vyraujančios nuomonės, kad atskiriems sezonams pritaikytas produktas savo funkciją atlieka geriau.

Vasarinės padangos pigiau internete ar parduotuvėje?

Viskas priklauso nuo jų pardavėjų, jeigu kalbame apie to pačio gamintojo, tą patį modelį, tad teigti, kad visada bus pigiau internete arba parduotuvėje tikrai negalima. Tačiau internetas suteikia galimybę per labai trumpą laiką apžiūrėti daugybės pardavėjų siūlomą asortimentą, palyginti jų visų kainas ir tuomet išsirinkti geriausią variantą bei taip sutaupyti. Be to, kartais gali būti žemesnė kaina internete ir dėl to, kad pardavėjams nereikia išlaikyti parduotuvės, jos, įrenginėti, mokėti už patalpas, todėl jie už sutaupytus pinigus gali kažkiek atpiginti prekes bei taip sėkmingai konkuruoti su tradicinėmis prekybos vietomis, o kartu leisti sutaupyti ir pirkėjams.

Kiti straipsniai: