Karkasiniai namai už labai gerą kainą

Lietuvoje turime itin gerą situaciją su statybos sektoriumi. Daugelis klientų galvoja, kad karkasiniai namai itin brangiai kainuoja, tačiau realybėje yra kiek kitaip. Reikia suprasti tai, kad tokie namai ir kainuoja mažiau, nes jie pastatomi gerokai greičiau. Klientas sutaupo daug laiko. Galima rinktis įvairiausių konstrukcijų namus, tačiau Lietuvoje populiariausi iki 100m2 namai. Tai toks dydis, kuris yra optimalus jaunai šeimai. Karkasiniai namai yra statomi greitai ir kokybiškai, o kadangi turime daug statybos kompanijų, tai galima rinktis ir geriausius specialistus. Tik reikia suprasti tai, kad norint užsisakyti tikrai profesionalias paslaugas reikėtų išsiaiškinti ar pasirinkta kompanija turi pakankamai darbo patirties. Juk kalbame apie namų statybą, todėl norisi, kad namas stovėtų ne vienerius metus. Aišku, kad negalime sakyti, kad dabar daug kompanijų nemoka statyti namų, tačiau reikia suprasti, kad ne visos įmonės yra pasiekusios atitinkamą kokybės lygį. Renkantis karkasinį namą reikia atkreipti dėmesį ne į kainą, bet į naudojamas medžiagas. Juk reikia gerų ir ilgus metus tarnaujančių medžiagų. Priešingu atveju, kam statyti namą. Svarbus aspektas yra tai, kad net ir mažesniuose miesteliuose galite rasti gerų specialistų, kurie puikiai išmano savo darbą. Tik reikia ieškoti.

Kiek viskas kainuos?

Dažnas klausimas, kiek gi karkasiniai namai kainuoja? Praktiškai pastatyti kokybišką karkasinį namą reikia turėti apie 50 tūkst. Eurų. Tokia suma reikalinga, jeigu norite nedidelio, tačiau iš geresnių medžiagų pastatyto pastato. Reikia suprasti, kad šiandien brangiai kainuoja statybos darbai. Kuo daugiau patirties turi statybininkai, tuo daugiau darbų jie turi ir natūraliai už atliktą darbą nori nemažai pinigų. Specialistai rekomenduoja šioje vietoje ne itin taupyti, nes namas jums tarnaus visą gyvenimą. Nelabai yra žmonių, kurie karkasinius namus stato kas keli metai. Lietuvoje reikia tvirtų namų, nes ir klimatas nėra pats geriausias.

Karkasiniai namai ir specialisto patarimai

Kaip jau ne kartą minėjome, renkantis tokio tipo namą reikia pagalvoti apie daug įvairių aspektų. Pirmiausia, tai kiekvienas klientas turi suprasti, kad kokybiškai pastatytas namas kainuoja. Karkasiniai namai tai ne tik greitai atliekami projektai, tai tiesiog inovatyvus statybos būdas. Tokie namai populiarūs JAV ir vakarų Europoje. Čia žmonės vertina laiką, todėl dažnai užsisako būtent tokio tipo namo statyba. Tai leidžia iš tiesų nemažai sutaupyti ir gana greitai pastatyti kokybišką namą už gana gerą kainą. Tik kaip jau ne kartą minėjome reikia protingai pasirinkti statybos kompaniją. Kaip ir visose srityse taip ir čia yra daug naujų specialistų, kurie sugeba dirbti, tačiau tikrai neturi reikiamos patirties. Suprantama, kad ne visi klientai moka išsirinkti tinkamą kompaniją, todėl tie kas iš tiesų dirba produktyviai, gali pasiūlyti aukštą atliekamų darbų kokybė natūraliai turi ženkliai daugiau darbo. Tiems, kas ieško įmonės, kuri profesionaliai galėtų atlikti tokį darbą rekomenduojame kreiptis į “Oskaro statybą”.  

Kiti straipsniai: