Kiek gali kainuoti žieminės padangos internetu ir ar verta pirkti?

Lietuvoje labai daug kompanijų, kurios parduoda įvairias padangas, tačiau labai svarbu žinoti, kokias padangas reikėtų pirkti. Kiekvienas vairuotojas pats nusprendžia jam pirkti žiemines padangas ar universalias padangas. Aišku, kad specialistai rekomenduoja geriausia rinkti kokybiškas žiemai skirtas padangas. Pirmiausia, tokios padangos turi geresnius techninius parametrus ir žiemos metu yra žymiai saugiau su tokiomis padangomis važinėti. Ziemines padangos internetu gali kainuoti labai brangiai ir labai pigiai. Viskas priklauso nuo daugelio įvairių aspektų. Geriausias variantas tai, prieš perkant tokias padangas konsultuotis su specialistais. Bet kurioje padangų parduotuvėje galite gauti specialistų konsultacija. Aišku, geriausia kreiptis į kelias įmones. Taip jūs galėsite palyginti gautą informaciją ir lengviau apsispręsite kokias padangas geriausia pirkti. Dažnas klientas pirkdamas žiemines padangas galvoja kokio gamintojo produkcija yra pati geriausia. Realiai negalima išskirti rinkos lyderių. Kiekviena kompanija turi savo padangų modelius, kurie yra kokybiški. Šiuo atveju mes rekomenduojame tiesiog orientuotis į kokybiškus brendus ir jau iš jų rinktis geriausią variantą. Dar vienas svarbu aspektas yra tai, kad reikia išsiaiškinti ar parduodamų padangų galiojimo laikas nėra pasibaigęs. Lietuvoje gana dažnas atvejus, kada nelabai sąžiningi verslininkai pardavinėja žiemines padangas, kurių galiojimo laikas yra seniai pasibaigęs. Tokios padangos tiesiog nebeturi vertės ir jų naudojimas nėra rekomenduotinas.

Rinktis “Dunlop” ar “Goodyear”?

Vairuotojams visada iškyla dilema ar rinktis vieną ar kitą brendą. Koks geriau yra labai sunku pasakyti? Geriausias variantas, tai pasirinkti konkrečius gamintojo modelius ir lyginti jų technines specifikacijas. Kartais labai žinomų kompanijų produkcija nėra tokia gera iš techninės pusės. Jau ne vieną kartą teko atlikti panašaus pobūdžio testą ir pasirodo, kad mažiau žinomo gamintojo produkcija yra geresnė. Tačiau taip nutinka tikrai ne dažnai. Aišku, kad šiuo atveju “Goodyear” kompanijos žieminės padangos internetu gali būti ženkliai geresnės. Dėl kainos, tai jos tikrai kainuos nemažai. Klientai moka už kokybę.

Kaip sutaupyti perkant žiemines padangas?

Norėdami nemažai sutaupyti turite pirmiausia neskubėti pirkti produkciją. Rinkoje galima rasti ne vieną padangų pardavėją, todėl protingas pirkėjas apsilankys kiekvienoje parduotuvėje. Nėra sudėtinga atlikti tyrimą ir išsiaiškinti, kur parduodamos pigiausios žieminės padangos. Aišku, dar svarbu nepamiršti, kad ne kainoje esmė. Reikia žiūrėti ir pačių padangų technines charakteristikas.Kiti straipsniai: