Šiandien tęsiame diskusiją apie lęšius. Juk suprantate, kad tokia prekė reikalauja patirties prieš ją perkant. Juk nenueisite į parduotuvę ir nepirksite bet kokių lęšių? Gamintojai kiekvienais metais siūlo itin didelį produkcijos pasirinkimą. Daug kas jau išbandė spalvotus lęšius, kurie itin įspūdingai atrodo. Tačiau specialistai rekomenduoja rinktis tradicinius lęšius, nes jų naudojimas yra paprastesnis ir kainos mažesnės. Internetinėje parduotuvėje “Lęšiukas.lt” galima rasti didelį prekių asortimentą ir kas svarbiausia konsultantai visuomet pasiruošę jums padėti. Jeigu pirmą kartą perkate lęšius, tuomet konsultacija tikrai bus naudinga. Reikia turėti omeny, kad lęšiai internetu parduodami jau ne vienerius metus, todėl elektroninė prekyba yra išvystyta. Pardavėjai supranta, kad norint daugiau parduoti neužtenka vien patalpinti informaciją, reikia mokinti klientus, kaip geriau nusipirkti?, kokius gamintojus rinktis?, ar kaip naudoti lęšius? Į visus ir kitus panašius klausimus galite rasti atsakymus įmonių internetinėse svetainėse.

Spalvoti lęšiai internetu vs paprasti lęšiai

Logiška, kad nemaža dalis klientų ieško įvairių naujovių. Šiuo metu ne vienas pardavėjas siūlo įsigyti spalvotus lęšius. Aišku, kad kiekvieną dieną gali ir nevaikščiosite, tačiau tikrai įdomus produktas. Jų kainos labai priklauso nuo gamintojo, tačiau nekainuoja labai brangiai. Plius, dar kai kurie pardavėjai tokią produkciją siūlo įsigyti išsimokėtinai. Aišku suma turi būti didesnė nei dešimt eurų. Paprasti kontaktiniai lęšiai yra puikus pakaitalas įprastiems akiniams. Juk su lęšiais žymiai patogiau.

Ar kainos kyla?

Lietuvos forumuose pastebėjome, kad atsiranda pranešimų, kad lęšių kainos gana spačiai didėja. Peržvelgėme Lietuvoje dirbančius pardavėjus ir galime drąsiai teigti, kad produkcija brangsta labai nežymiai. Viena iš straipsnių jau kalbėjome, kad lęšiai internetu gali kainuoti pigiau jeigu pirksite akcijų metu. Socialiniuose tinkluose elektroninės parduotuvės reguliariai dalinasi naujienomis, todėl labai nesudėtinga sekti naujienas. Aišku, galima išsaugoti patinkančių pardavėjų internetines svetaines ir kartą per savaitę užeiti patikrinti ar nėra kokių gerų išpardavimų ar akcijų. Mūsų minėtoje elektroninėje parduotuvėje galite rasti didelį produkcijos asortimentą ir gana geras kainas. Svarbu, kad prieš pirkdami pasitartumėte su akių gydytojų dėl kontaktinių lęšių naudojimo. Juk reikia tikrų specialistų nurodymų, kaip reikia elgtis, kada jūsų akys yra silpnesnės. Kiti klientai, kurie nešioja akinius net negalvoja jų keisti į kontaktinius lęšius. Aišku, tiek vienas produktas, tiek kitas turi savų pliusų ir minusų. Čia jau nuo žmogaus priklauso ką geriau naudoti.