Refinansavimas šiomis dienomis pradeda darytis labai paklausi paslauga. Dažniausiai žmonės prisiėmę paslaugų nesugeba jų išmokėti kiekvieną mėnesį. Bijodami, kad pavėlavę sumokėti įmoką jie susigadins mokėjimų istoriją, dažniausiai kreipiasi į refinansavimų įmones. Dažnam iškyla įvairių klausimų. Ką galima refinansuoti. Kokie reikalavimai keliami norint gauti refinansavimą. Kokios sąlygos suteikiamos. Vienas iš kylančių klausimų kiek paskolų su galima refinansuoti vienu metu. Įprastai refinansavimas nėra ribojamas paskolų kiekiu. Dažniausiai yra apribojamas pinigų suma. Kiekviena įmonė pateikia kitokia suma. Dažniausiai tai priklauso nuo įmonės patirties bagažo ir dydžio. Kuo mažesnė refinansavimą teikianti įmonė tuo mažesnės teikiamos refinansavimo sumos. Todėl iš esmės nėra skirtumo kiek paskolų bus refinansuojama. Galima refinansuoti, kad ir 20 paskolų, tačiau reikia žiūrėti, kad nebūtų peržengiamos įmonės teikiamos refinansavimo bendros sumos dydis.

Ar naudojantis refinansavimo paslauga, galima skolintis dar pinigų?

Dažnai žmonės jau pasiėmę paskolų ir jau turintys refinansavimo paslaugą bei naudojantys visais jos teikiamais patogumais, nori pasiskolinti dar pinigų. Refinansavimas turi ne vieną pliusą. Pirma naudojantis refinansavimu kiekvieną mėnesį liks daugiau pinigų. Kai mokamos atskiros paskolos su atskiromis palūkanomis yra sumokama didesnė suma. Todėl apjungus visas paskolas į vieną mokėtina suma kiekvieną mėnesį sumažėja. Kitas pliusas yra tai, jog apjunsite visus įsipareigojimus į vieną. Dažnai turint daug įsipareigojimų, kažkurį galima pamiršti. Tam kad tai neįvyktų refinansavimas yra puikus pasirinkimas. Vienas iš pagrindinių pliusų – tai kad galėsite pasiskolinti bet kada ir bet kokią sumą pinigų. Refinansavimo įmonė suteikia tokią galimybę. 

Per kiek laiko reikia grąžinti refinansavimą?

Refinansavimą kaip ir bet kokią kitą paskolą reikia grąžinti per kažkokį laiko tarpą. Refinansavimą teikiančios įmonės pačios viduje apsisprendžia per kiek laiko ir kokiomis sumomis bus grąžinama. Žinoma, yra atsižvelgiama ir į kliento galimybes. Kiek dirba, kiek uždirba, koks šeimos mėnesio biudžetas, kiek turi išlaidų vien išgyvenimui. Jei refinansavimo įmonė norės, kad suma būtų grąžinta per metus, tačiau dėl sumo dydžio klientui bus neįmanoma to padaryta, jam reikėtų imti dar viena paskolą, kad galėtų grąžinti refinansavimą. Dažniausiai pasitaikantis grąžinimo terminas yra nuo 12 mėnesių iki 72 mėnesių. Kitaip tariant nuo metų iki šešerių metų. Tai yra ganėtinai normalus laiko tarpas grąžinti, bet kokio dydžio refinansavimo sumą. Tačiau grąžinimo laikotarpius kiekviena įmonė nusistato pati.