lęšiai internetuDar visai neseniai koreguoti regėjimo sutrikimus galima buvo tik vienu būdu – nešioti reikiamus akinius. Šiandien, kai žmonės vis dažniau susiduria su šia problema, egzistuoja puiki alternatyva – kontaktiniai lęšiai. Jie ženkliai palengvina kasdieninį gyvenimą ir suteikia saugumo bei patogumo jausmą. Tad ką reikia žinoti, jeigu nutarėte pirkti lęšius internetu?

Norėdami įsigyti kontaktinius lęšius, būtinai apsilankykite pas gydytoją oftalmologą. Jis patikrins regėjimą ir nustatys, kokio stiprumo ir kokių parametrų lęšiai Jums tinkamiausi. Gavę visą reikiamą informaciją, galėsite pasirinkti vietą, kurioje įsigysite regos koregavimo priemones. Šiomis dienomis labai populiaru viską pirkti internetu. Ne išimtis ir kontaktiniai lęšiai. Anot optikos reikmenų specialistų, lęšiai internetu – labai populiari paslauga šiandieninėje rinkoje.

Kontaktiniai lęšiai gali būti labai įvairūs. Jie skirstomi pagal nešiojimo režimą, paskirtį ir medžiagas iš kurių pagaminti. Jeigu apsilankėte pas oftalmologą ir tiksliai žinote, kokios prekės Jums reikia, lęšiai internetu neturėtų sukelti jokių nesklandumų. Mes, tuo tarpu, apžvelgsime kokių lešių galima rasti šiandieninėje rinkoje.

Vienadieniai lęšiai. Šie lęšiai yra skirti nešioti vieną dieną ir juos būtina išsiimti prieš naktį. Jie patogūs tuo, jog nereikalauja jokių priežiūros priemonių. Tai labai patogu bet kokioje kelionėje. Tai išties patogūs ir geri lęšiai, jeigu būsite užterštoje ar dulkėtoje aplinkoje. Vakare tiesiog tereiks juos išsiimti. Kitą dieną būtina naudoti kitą lęšių porą.

Mėnesiniai lęšiai. Jie gali būti įvairių formų ir dydžių, įskaitant ir torinius, multifokalinius ir spalvotus. Pagal nešiojimo režimą kontaktiniai lęšiai mėnesiui yra skirstomi į: dieninio režimo ( juos būtina išsiimti prieš miegą) ir prailginto režimo (su jais galima miegoti). Prailginto režimo lęšiai yra gerokai plonesni nei dieninio režimo. Jiems gaminti naudojama itin minkšta medžiaga, kuri leidžia deguoniui pasiekti akies rageną. Kai kuriuos prailginto režimo lęšius galima nešioti ir neišsiimti net iki savaitės. Siekiantiems maksimalaus komforto, rekomenduojama įsigyti akies lašus, kurie naudojami kartu su mėnesiniais lęšias.

Biofinity lęšiai. Jie skirti itin jautrias akis turintiems žmonėms. Naudojama aquaform medžiaga leidžia dideliam deguonies kiekiui lengvai plūsti į akis. Dėl silikono ir hidrogelio specialaus junginio biofinity lęšiai užtikrina patogumą ir akių saugumą tiek dieną, tiek naktį. Beje, juos galima nešioti visą mėnesį neišsiimant net naktį. Taigi, galima teigti, jog kontaktiniai lęšiai 24 val. per parą – misija įmanoma.

Spalvoti lęšiai. Lęšiai gali būti ne tik korekciniai, bet ir kosmetiniai. Dar kitaip jie vadinami spalvotais lęšiais. Pakeičiantys akių spalvą lęšiai ypač mėgstami jaunų žmonių tarpe. Net ir pačios tamsiausios akys gali tapti šviesiai mėlynomis arba žaliomis. Reikia paminėti, jog kosmetinių lęšių priežiūra niekuo nesiskiria nuo korekcinių.

Pirkti lęšius internetu patogu dėl dviejų priežasčių. Pirma, visuomet turėsite galimybę įsigyti prekę vos ne dvigubai pigiau kategorijoje kontaktiniai lęšiai išpardavimas. Antra – tai puiki galimybė sužinoti kitų pirkėjų nuomonę ir pasidalinti savo įspūdžiais. Jeigu abejojate ar lęšiai internetu – tikrai geras pasirinkimas, suveskite internetinėje paieškoje žodžius kontaktiniai lęšiai atsiliepimai. Sužinosite, kurios prekybos vietos pačios patikimiausios ir labiausiai pamėgtos kitų pirkėjų.