Miško supirkimas: į ką verta atkreipti dėmesį, ieškantiems maksimalaus komforto?

Parduok mišką

Tikrai nesuklystume pasakę, kad šiandien milijonai žmonių ieško pačių komfortiškiausių sprendimų ir tai galioja net ir tokiais atvejais, kai kalbame apie miško supirkimas. Taigi, jei jus domina ne tik miško supirkimas, bet ir maksimalus komfortas parduok mišką, tokiu atveju, jums reikėtų rinktis įmonę, kuri…

Miškus superka visoje Lietuvoje

Verta pastebėti, kad kai kurios įmonės miškus superka tik tam tikruose rajonuose. Taigi, dėl šios aplinkybės gali kilti tam tikrų nepatogumų. Norite jų išvengti? Rinkitės įmonę, kuri miškus superka visoje Lietuvoje.

Galimas atsiskaitymas iš karto ir sumokama visa suma

Kaip žinia, būtent miškas vienas stambiausių objektų, tad už jį gaunama pinigų suma taip pat yra solidi. Vis tik, reikia pastebėti, kad tikrai ne visus miškus superkančios įmonės gali atsiskaityti iš karto bei sumokėti visą pinigų sumą. Taigi, jei jums pinigai už šį objektą yra reikalingi tiesiog čia ir dabar, tokiu atveju, iš karto atkreipkite dėmesį į tai, ar įmonė iš tiesų bus pajėgi atsiskaityti.

Sutvarkomi visi reikalingi dokumentai

Dokumentų tvarkymas, ypač tuo atveju, jei trūksta laiko bei žinių, gali sukelti nemažai papildomų rūpesčių. Belieka tik pridurti, kad siekiantiems jų išvengti ir pageidaujantiems maksimalaus komforto, vertėtų rinktis tą įmonę, kuri gali sutvarkyti visus būtinas dokumentus.

Tačiau taip pat svarbu priminti, kad tam tikra prasme komfortu tampa ir galimybė išvengti keblumų, kurie kyla dėl nežinojimo, skubėjimo ar kitų priežasčių. Taigi, jei norite tik pačios geriausios patirties, susijusios su miško  supirkimu, tokiu atveju, verta žinoti, kaip galėtumėte išvengti tam tikrų keblumų. Kai kurie iš jų gali būti susiję su nežinojimu, kuomet tenka mokėti mokestį. Taigi, verta atkreipti dėmesį į tai, kad jei parduodamas miškas jūsų nuosavybe jau buvo 10 ar daugiau metų, tokiu atveju jums nereikės mokėti turto pardavimo pajamų mokesčio. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jei bus parduodama žaliavinė mediena, tai teks mokėti 15 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Dar 5 proc. teks skirtis mokesčiui, kuris skiriamas miškų ūkio reikmėms.

Kiti straipsniai: