Moteriški batai šiandien sudaro tokį didelį pasirinkimą, kad jau tikriausiai neberastume tokios spalvos ar atspalvio, kurio negalėtume išvysti ant moteriškos avalynės. Ne išimtis yra ir batų stiliai, formos bei detalės. Būtent apie pastarąsias pakalbėsime šiek tiek plačiau. Moteriški batai šiandien gausiai dabinami įvairios detalėmis, tačiau ne visos moterys dėlto džiaugiasi. Priešingai, nemažai dalis jų sako, kad tikrai netrūksta detalių, kurios apskritai nepatinka. Taigi, šį kartą būtent jas ir įvardinsime.

Metalo elementai, kniedės

Šiandien ypač dažnai galime išvysti įvairių metalo elementus ar kniedes ant moteriškų batai, ypač jei tai yra laisvalaikio ar rokeriško stiliaus aulinukai, basutės. Ir nors tokios detalės iš tiesų suteikia savotiško žavesio bei leidžia išsiskirti iš minios, nemaža daliosios lyties atstovui prižaista, kad iš jų yra daugiau žalos nei naudos. Na, o taip pat yra todėl, kad einant spartesniu žingsniu arba bėgant, metaliniai elementai liečia odą ir gali sukelti jos įbrėžimus. Taigi, nieko keista, kad dėl patiriamo diskomforto, dailiosios lyties atstovės neretai iš viso nusprendžia atsisakyti štai tokios avalynės. Tačiau ir tai dar ne viskas – pasirodo, yra ir dar vienas priežastis. Nemaža dalis merginų bei moterų atskleidžia, kad jie tiesiog nepastebi, kaip metaliniai elementai atsiskiria nuo avalynės ir  pasimeta. 

Drugeliai

Nemaža dalis avalynės yra puošiama įvairaus dydžio bei spalvų drugeliais, tačiau moterys sako, kad tokie batai moterims yra pakankamai įnoringi – juos sunku priderinti, be to, dažniausiai netinka kasdienai, nebent fotosesijoms arba krikštynoms, gimtadieniams. Be to, egzistuoja ir dar viena priežastis – nemaža dalis moterų sako, kad tokia avalynė yra itin nepatvari – drugeliai greitai atsiskiria ir pasimeta.

Raišteliai

Nors buvo laikas, kai moteriški batai su raišteliais buvo iš tiesų labai populiarus pasirinkimas, šiandien patogumo ištroškusios bei nuolat skubančios dailiosios lyties atstovės jų atsisako vis dažniau dėl  labai paprastos priežasties – jos sako, kad avėti batelius be šios detalės, yra kur kas patogiau.

Karoliukai

Smulkiais karoliukais nusagstyti bateliai atrodo iš tiesų moteriškai, elegantiškai, estetiškai bei romantiškai. Tačiau nemaža dalis dailiosios moterų atstovių sako, kad kartais tereikia vos vieno neatsargaus judesio, kad visi karoliukai pažirtų kas kur, o jau tada batai tikrai praranda puikią pirminę savo išvaizdą.