Moterims savo įvaizdį keisti tikrai nesunku, užtenka apsilankyti grožio salone, pakeisti šukuoseną ar persidažyti plaukus. Dažniausiai pokyčių itin norisi atšilus orams arba artėjant žiemai. Plaukai yra didelę įtaką išvaizdai daranti detalė, todėl vien plaukų spalvos pakeitimas ar kardinalesnis apsikirpimas gali padėti pakeisti išvaizdą, pabrėžti tam tikrus bruožus ir net paslėpti netobulumus. Plaukų dažymas gali būti atliktas tikrai ne vienų būdų, visokiausių technikų – apstu ir jų tik daugėja. Lygiai taip pat atsiranda vis naujesnių atspalvių. Vien loreal plaukų dažai gali pasiūlyti didelį skirtingų spalvų tonų pasirinkimą, todėl pridėjus dar ir kitų gamintojų spalvas – galimų atspalvių suskaičiuoti tampa neįmanoma.

Viena iš labiausiai populiarėjančių plaukų dažymo technikų yra balayage, kurios metu šviesūs loreal plaukų dažai yra naudojami pašviesinti tas sruogas, kurias natūraliai apšviestų saulė. Šios technikos privalumas yra tai, kad padaromi labai švelnūs perėjimai iš tamsesnės spalvos į šviesesnę, todėl nereikia grožio salone lankytis taip dažnai kaip dažai ant plaukus viena spalva, nes su balayage technika, plaukų šaknys atrodo gražiai ilgą laiką.

Dar viena tendencija – airtouch technika, kuri naudojama plaukų šviesinimui, todėl jos metu labai svarbu naudoti kokybiškus dažus, kurie saugo plauką – puikiai tinka loreal plaukų dažai. Airtouch metu naudojamas plaukų džiovintuvas, būtent su juo iš paimtos sruogos išpučiama dalis plaukų, o likusioji tepama šviesinančiais dažais. Taip sukuriamas labai natūralus ir gražus perėjimas, nedažomi visi plaukai, todėl jiems padaroma mažiau žalos, o taip pat dažymas atrodo itin kruopščiai ir kokybiškai. Ši technika išpopuliarėjo dar visai neseniai, tačiau jau daugelis merginų mėgaujasi itin gražiai atrodančiomis smulkiomis sruogelėmis.