Koks interjeras skoningiausiai atrodo SPA namuose? Kiekvienas asmuo atsakytų vis kitaip. Kol vieni dažniausiai renkasi modernumą, kadangi jiems patinka, kai SPA interjeras būna paprastas ir tuo pačiu minimalistinis, tuo tarpu kitiems svarbiausia, kad jis būtų kuo įmantresnis. Galbūt net karališkas, kadangi ir savęs lepinimo malonumai yra neatsiejami nuo tinkamos aplinkos.

Žinoma, geriausi SPA kūrimo darbus palikti specialistams, kadangi jie puikiai išmano visas smulkmenas, galiausiai, jie padeda sukurti tokią erdvę, kurioje yra gera būti ir kurioje žmogus gali pilnai atsipalaiduoti. O kokios smulkmenos tai formuoja?

Pirmiausia siūlome interjere derinti kuo daugiau šviesių spalvų, kadangi jos teigiamai veikia žmogų. O tinkama aplinka padeda ir kur kas labiau atsipalaiduoti, ko natūralu, tikimasi iš SPA. Turbūt teko pastebėti, juose dažniausiai komponuojamos šviesios spalvos, tad tai – ne atsitiktinis pasirinkimas.

Taip pat dažniausiai tokio tipo interjere derinama ir labai įvairūs veidrodžiai, kurie pirmiausia puikiai išpildo erdves, antrą – jie suteikia galimybę žmonėms matyti – kaip jų oda keičiasi, kai kūnas atsipalaiduoja. Dažniausiai rezultatai būna akivaizdūs jau po poros dienų, tad puiku, kaip paprastai galima paskatinti žmones dažniau lankytis SPA.  Tam reikalingas ir tinkamas interjero pasirinkimas.

SPA interjere dažniausiai palaikomas minimalizmas, kadangi tuomet palaikyti ir tvarką bei švarą tampa kur kas paprasčiau, o tokios vietos, kur tikimasi visapusiško atsipalaidavimo – turėtų būti itin higieniškos, kad žmonės gerai jaustųsi.

Neįprasta galbūt tau, kad šiais laikais SPA interjere vis dažniau pasirenkamos ir tamsios spalvos, kurios dažniausiai vizualiai sumažina patalpas, tad tai yra tinkamas pasirinkimas tik tokiu atveju, kai kvadratūra yra didelė. Tuomet dažniausiai kuriamas prabangus dizainas, kuriam karaliauja juoda, ruda, taip pat ir aukso spalva, kuri sukuria ypač elegantišką vaizdą. Žinoma, reikalingos tokios ne tik sienos, tačiau ir kitos smulkmenos, net ir patys mažiausi akcentai, kurie gali padėti iki mažiausių smulkmenų įgyvendinti SPA interjerą, kuris formuojamas per detales.