Kiekvienu metų laiku odos priežiūra vis nežymiai skiriasi, tačiau kai kurie principai ir taisyklės visuomet išlieka tie patys. Veido oda rūpintis labai svarbu – vasaros metu jai kenksminga saulė, žiemos metu kankina šaltis, kuris taip pat neigiamai veikia. Taigi, bet kokiu atveju oda turi būti puoselėjama visais metų laikais. Vasara prireikia didesnio drėkinimo, daugiau veido kaukių, o žiemos metu itin daug dėmesio reikia skirti riebesnėms maitinamosioms priemonėms, itin daug dėmesio pareikalauja lūpos, kurios pradeda skilinėti. Tinkamos priemonės leidžia džiaugtis gražia oda visais metų laikais, todėl nuolat ieškokite tai, kas jūsų odai tiktų. Galite sau tinkamų produktų rasti panaršius www.goldbeautyline.lt svetainėje. Šiame straipsnyje sužinosite apie pagrindinius veido odos principus, kurių reikia laikytis nepriklausomai nuo sezono.

Veido prausimas kasdien yra tikra būtinybė. Makiažo likučiai, nešvarumai iš aplinkos tikrai gali sukelti bėrimus ar paskatinti spuogelių atsiradimą. Ėjimas miegoti nenusivalius makiažo yra viena didžiausių blogybių, kuria galite šokiruoti savo odą. Taigi, geriausia, jei ryte ir vakare nusivalytumėte visus nešvarumus mėgstamomis priemonėmis. Nesvarbu ar tai micelinis vanduo, pienelis, aliejukas ar tiesiog vanduo – svarbiausia, kad oda liktų visiškai švari ir galėtų kvėpuoti. Labai gerai, jei naudojate kokybišką, nesausinantį prausiklį, kuris užtikrina nepriekaištingą odos švarą.

Lepinti veido odą kaukėmis tikrai svarbu. Per keliasdešimt minučių į oda patenka daugiau naudingų medžiagų ir vitaminų nei vien tik naudojant kremą. Taigi, vakarais po dienos darbų, pasikaitinimo saulėje ar šalto vėjo bangų užsidėkite pirktą ar savo gamintą raminamąją, drėkinančią ar maitinančią kaukę ir leiskite odai gražėti. Taip oda bus maksimaliai aprūpinama. Jei oda linkusi sausėti ar reikia intensyvesnio poveikio prieš einant miegoti nepamirškite ir naktinio kremo. Jis lengviau sugeriamas ir įsisavinamas kol miegant oda ilsisi.

Taip pat svarbu, kad visus metus oda būtų prižiūrima ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Todėl labai svarbu valgyti subalansuota maistą, kad aprūpintumėte odą visomis reikalingomis medžiagomis. Sveika mityba turi visapusiškos naudos jūsų kūnui, todėl būtinai tuo pasinaudokite.