Kokia gamintojo geriausi vandens filtrai?

Geriamojo vandens filtrai paskutiniu metu ypač išpopuliarėjo ir tą lėmė ne suprastėjusi vandens kokybė, nors kai kur jis tikrai nėra tinkamas gerti dėl tam tikro užterštumo, tačiau labiausiai įtaka padarė pasikeitęs žmonių suvokimas ir supratimas, jog vanduo turi būti švarus bei saugus vartoti ir tikrai ne visada galima gerti tai, kas tiesiog bėga iš krano. Tačiau pradžioje gali būti nelengva išsirinkti geriausią produktą, ypač kai jų pasiūla yra tikrai nemaža, o pakankamai žinių dauguma neturi, kaip ir gamintojų pavadinimai neretam būna girdimi pirmą kartą. Prekybos centre Senukai vandens filtrai parduodami įvairių gamintojų kaip ir bet kurioje kitoje parduotuvėje, prekiaujančioje statybinėmis medžiagomis, tačiau tų, kas ieško žinomesnių vardų, dėmesį turėtų atkreipti Brita vandens filtrai. Šis gamintojas siūlo pačių įvairiausių produktų, pradedant profesionaliais ir dideliais vandens filtrais ir baigiant gertuvėmis, kurias galima sutalpinti kuprinėje arba neštis tiesiog rankoje.

Dar daug gerų atsiliepimų turi Šomis vandens filtrai, tai Lietuvoje veikianti bendrovė, kuri specializuojasi šioje srityje ir gamina įvairiausius produktus, susijusius būtent su filtravimu. O jeigu dar reikia kitų alternatyvų, tuomet neturėtų būti pamiršti ir Atlas vandens filtrai, kurie taip pat žinomi dėl savo patikimumo bei aukšto kokybės.

Be to, prieš renkantis vandens filtravimo įrenginį reikėtų įsivertinti ar tikrai jūsų vanduo užterštas ir kokio tipo arba kokie konkrečiai cheminiai ar mechaniniai taršalai jame vyrauja. Galbūt vandens kokybė yra tikrai gera ir brangus filtras jums net nereikalingas, tačiau, jeigu jaučiate neaiškų skonį ar matote užterštumą, nereikėtų delsti ir į tai numoti ranka. Tai aktualiausia tiems, kas turi nuosavus vandens gręžinius ar kitus šaltinius, kadangi daugiabučiams namams tiekiamas vanduo yra filtruojamas, tačiau ir ten neretai pasitaiko užterštumo atvejų.

Kokie yra mechaniniai vandens filtrai atsiliepimai?

Pirmiausia reikėtų suprasti, kada naudojami tokie filtrai ir ką jais galima išvalyti. Tai dažniausiai būna mechaninės nuosėdos arba dar kitaip jas galima identifikuoti kaip matomą užterštumą – vanduo būna nešvarus, neskaidrus. Būtent tokiam valymui naudojami šio tipo vandens filtrai, kurie atlieka patį pirminį valymą pašalindami gana stambius užterštumą sukeliančius komponentus, pavyzdžiui, smėlį, rūdis. Mechaniniai vandens filtrai Kauno miesto gyventojų nuomone veikia tikrai efektyviai, juos naudojantieji teigia, kad filtruotas vanduo visuomet būna skaidrus ir nereikia jaustis nemaloniai ar bijoti, jog plaunantis rankas pradės bėgti rudas vanduo, kas tikrai nebūtų malonu.

Kuo ypatingi osmosiniai vandens filtrai?

Šio tipo vandens filtrai pažymi kaip geriausiai vandenį galintys išvalyti gaminiai, kurie pašalina net iki 98 procentų cheminių medžiagų, esančių vandenyje. Ir tai nėra vien stambios medžiagos, kurios būna valomos pirminiame etape, šis filtras padeda pašalinti netgi nitritus, nitratus, pesticidus, sunkiuosius metalus, kurie pavojingi sveikatai. Taigi, po tokio valymo vanduo tampa visapusiškai saugus gerti.

Tačiau tokie filtrai dėl savo sudėtingesnės technologijos yra gerokai didesni, jeigu juos lyginsime su mechaniniais, kurie gali būti naudojami netgi gertuvėje. Automatiškai jų ir kaina yra didesnė, tačiau tinkamai prižiūrimas toks gaminys turėtų tarnauti pakankamai ilgai.