vynas internetuKaip pasirinkti gerą vyną? Kur geriausia pirkti vyną? Ar tik brangus vynas reiškia kokybę? Tokie ir dar daugiau klausimų kamuoja, kai norime nusipirkti kokybiško, skanaus ir nebrangaus vyno butelį. Šį kartą plačiau apie vynas internetu.

Alkoholinių gėrimų parduotuvė internete daugeliui vis dar skamba kažkaip neįtikinamai ar net nesaugiai. Tačiau viskas yra atvirkščiai. Jūs ne tik galėsite įsigyti norimo vyno nė neišeidami iš namų, bet ir sužinoti visą įmanomą informaciją apie vyno rūšis, kainas ir kitus niuansus.

Jeigu turite mėgstamą vyno rūšį, tuomet internetinėje paieškoje suveskite jo pavadinimą ir gausite visą sąrašą elektroninių parduotuvių, kuriose galite įsigyti šio gėrimo. Visai nenorite permokėti už net ir labai mėgstamo vyno butelį? Ne bėda. Prekių palyginimo funkcija leis išsirinkti vynas internetu finansiškai naudingiausią variantą.

Kitaip nei fizinėse parduotuvėse, vynas internetu išsirenkamas ir perkamas naudojant įvairius filtrus. Galima rinktis pagal šalį, jos regioną, vynuogių rūšį ar vyno kainą bei spalvą. Jau pateiktus rezultatus galima surūšiuoti pagal dar smulkesnius kriterijus: gėrimo populiarumą, ekspertų vertinimą, vartotojų reitingus. Kas žino, galbūt susidomėję gerai įvertintu tiek ekspertų, tiek vartotojų vynu ir jūs atrasite savo mėgstamą taurųjį gėrimą.

Pirkti vyną internetu – išties nebloga išeitis ir tiems, kurie dar visai neseniai susidomėjo šiuo gėrimu ir visiškai mažai išmano apie vyno rūšis. Paieška geriausi vynai 2019, jums atvers vynų sąrašą, kurie geriausiai buvo įvertinti praėjusiais metais. Vargu ar jame gali puikuotis netikęs gėrimas. Beje, kaip rodo internetinių užklausų reitingai, labai dažnai ieškoma ličių vynas arba Commandaria vynas. Kaina šių gėrimų išties negąsdina, tačiau paragauti vilioja. Ličių vynas yra likęs iš Kinijos, O Commandaria – iš Kipro. Savo šalyje pastarasis gėrimas vadinamas karališkuoju vynu. Galbūt verta paragauti, jeigu ieškote kažko naujo ir sodraus?

Kaip teigia visoje Lietuvoje plačiai paplitusio alkoholinių gėrimų prekybos tinklo Vynoteka atstovai, vis dar patys populiariausi – raudonas vynas ir baltas vynas. Iš to galima daryti išvadą, jog esame linkę, nors ir kartais paeksperimentuodami, vis grįžti prie klasikinių vynų. Paminėsime tik keletą šių vynų derinimo su maistu taisyklių.

Raudonas vynas paprastai geriamas prie raudonos mėsos, baltas – prie baltos. Kita svarbi taisyklė: lengvas maistas – lengvas vynas. Jeigu valgote lengvas salotas, sodrus raudonas vynas tiesiog užgoš jas. Tuo tarpu, prie sočios vakarienės lengvas baltas vynas gali pasirodyti prėsko skonio. Trečia svarbi taisyklė: jeigu valgote desertą užgerdami vynu, gėrimas privalo būti saldesnis už maistą. Kuo desertas saldesnis, tuo mažiau jausite vyno skonį. Tačiau visas šias taisykles visuomet galima šiek tiek pakoreguoti ir susikurti savąsias. Tuo ir įdomus vyno degustavimo ir pasirinkimo procesas – netikėtai malonių skonių derinimų variantų galima atrasti be galo daug. Vynas internetu, kai galima pasiskaityti tikrai gana išsamius gėrimų aprašus, suteikia proga mėgautis tokiais eksperimentais. Juolab, kad visuomet galite užduoti klausimus internetinių parduotuvių konsultantams. Jie išties turės didesnes kompetencijas nei fizinių prekybos vietų pardavėjai.

Galiausiai jau minėto prekybos tinklo atstovai siūlo išbandyti internetu gerai žinomą, bet šiek tiek primirštą portveiną Vynoteka. Tai saldus spirituotas vynas tiekiamas po valgio. Šis iš Portugalijos kilęs vynas yra keletos rūšių: raudonasis portveinas, baltasis portveinas ir auksinis portveinas.

Apsilankykite: https://www.primo-vino.eu/parduotuve/